trusted.worldwide
trusted.worldwide

Grupa KLINGER

KLINGER jest wiodącym na świecie producentem i dostawcą uszczelnień przemysłowych i zaworów. Będąca pionierem technologii uszczelnień i kontroli płynów firma rodzinna założona w 1886 roku, dziś jest aktywna na całym świecie.

W sumie 50 niezależnych firm oferuje unikalne know-how i kompetentne usługi doradcze na miejscu u klientów za pośrednictwem 60 globalnych jednostek produkcyjnych, handlowych i usługowych.

Naszymi klientami są wiodące przedsiębiorstwa produkcyjne, infrastrukturalne, transportowe, przetwórstwa ropy naftowej i gazu, chemiczne, celulozowe i papiernicze, sektora energetycznego, spożywczego i farmaceutycznego.

Zapewniamy certyfikowaną, najwyższą jakość, która jest również zgodna z międzynarodowymi standardami, a w niektórych przypadkach przekracza aktualnie obowiązujące normy. Dzięki naszemu know-how, rozwijanemu od przeszło 130 lat, czujemy się zobowiązani do dostarczania nie tylko produktów, ale rozwiązań w zakresie uszczelnień, kontroli płynów i monitorowania przepływu dostosowanych zawsze do aktualnych potrzeb naszych odbiorców, aby mogli oni nadal koncentrować się na swojej podstawowej działalności.

Wczoraj, dzisiaj i w przyszłości.

 

520 mln. €

roczna sprzedaż

w 2019 Grupa KLINGER
osiągnęła sprzedaż
w wysokości
520 milionów euro.

W 2019 GRUPA KLINGER OSIĄGNĘŁA SPRZEDAŻ W WYSOKOŚCI 520 MILIONÓW EURo
18

zakładów produkcji

armatury,
kompensatorów,
poziomowskazów i
uszczelnień.

ARMATURY, KOMPENSATORÓW, POZIOMOWSKAZÓW I USZCZELNIEŃ
Fakty i liczby
2.500

Zatrudnienie

Grupa KLINGER
na świecie liczy
2.500 pracowników.

ZATRUDNIENIE  GRUPA KLINGER NA ŚWIECIE LICZY 2.500 PRACOWNIKÓW
60

Krajów

w których
znajdziesz spółki
Grupy KLINGER
lub partnerów
.

60 KRAJÓW  W KTÓRYCH ZNAJDZIESZ SPÓŁKI GRUPY KLINGER LUB PARTNERÓW
Go to top