wartość firmy klinger w polsce
wartość firmy klinger w polsce

KLINGER w Polsce

Od blisko 30 lat reprezentujemy w Polsce obecną na wszystkich kontynentach Grupę KLINGER, codziennie dostarczając naszym klientom nie tylko armaturę przemysłową, kompensatory, poziomowskazy i uszczelnienia, ale przede wszystkim naszą wiedzę techniczną.

Firma KLINGER w Polsce Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie została założona w roku 1992. Jedynym udziałowcem jest KLINGER Holding GmbH z siedzibą w Gumpoldskirchen w Austrii. Zajmujemy się doborem i dystrybucją armatury, kompensatorów, poziomowskazów i uszczelnień w energetyce, ciepłownictwie oraz we wszystkich gałęziach przemysłu.

Jesteśmy zgranym zespołem, składającym się wyłącznie z doskonale wykształconych, wysoko wykwalifikowanych pracowników, w większości inżynierów. Trzon tegoż zespołu stanowią inżynierowie sprzedaży stojący do dyspozycji naszych obecnych i potencjalnych odbiorców. Codziennie służą zarówno poradą techniczną, jak i handlową. W naszej siedzibie w Warszawie zatrudnionych jest sześcioro specjalistów produktowych zajmujących się obsługą zapytań, realizacją zamówień oraz doradztwem technicznym.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym prospektem DOŚWIADCZONA FIRMA z NOWOCZESNĄ FILOZOFIĄ poprzez kliknięcie któregoś z poniższych obrazków.

Go to top