Dołącz do nas!
Dołącz do nas!

INŻYNIER SPRZEDAŻY – DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY (środkowa część południa Polski)

Poszukujemy inżyniera sprzedaży działającego w środkowej części południa Polski (województwo śląskie, część województwa opolskiego; dokładne granice - do uzgodnienia).

Poszukujemy Inżyniera sprzedaży działającego w środkowej części południa Polski (województwo śląskie, część województwa opolskiego; dokładne granice - do uzgodnienia), do którego zadań należeć będą przede wszystkim:

 • pozyskiwanie nowych klientów,
 • stałe rozwijanie współpracy z obecnymi klientami,
 • negocjacje z odbiorcami.


Na tym stanowisku znakomitą większość czasu pracy (80-90%) spędza się u Klientów. Taki tryb pracy trzeba lubić. To nie jest praca za biurkiem.


KOGO SZUKAMY?

Chcąc zapewnić użytkownikowi odpowiedni do jego potrzeb produkt, musimy pomóc mu w jego doborze, służąc radą i wsparciem od projektu, przez dostawę, po uruchomienie i eksploatację. A tego dokonać mogą tylko wysoko wykwalifikowani pracownicy, potrafiący łączyć wiedzę teoretyczną z praktyką. Z takich właśnie osób składa się nasz zespół i takich osób szukamy.

Po idealnym kandydacie spodziewamy się połączenia niżej wymienionych cech:

 • wykształcenia wyższego technicznego, związanego z obszarem zastosowań naszych produktów,
 • doświadczenia w sprzedaży produktów kontroli płynów, uszczelnień lub pokrewnych (jak np. kompresorów, pomp, rur),
 • doświadczenia w sprzedaży produktów najwyższej jakości,
 • umiejętności rozmowy z ludźmi z naciskiem na słuchanie,
 • zmysłu technicznego powiązanego z umiejętnością zastosowania go w praktyce,
 • posiadania czynnego prawa jazdy kategorii B i umiejętności sprawnej obsługi komputera,
 • zaangażowania, punktualności, samodzielności, komunikatywności, lojalności, uczciwości, sumienności.


Przede wszystkim jednak szukamy osoby lubiącej sprzedawać, dynamicznej i mającej chęć do pracy, uważając te cechy za konieczne dla satysfakcjonującej współpracy.

Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

CO PROPONUJEMY W ZAMIAN?

Uważamy pracowników, za największy kapitał naszej firmy. Do każdego zarówno pracownika, jak i klienta, podchodzimy w sposób humanistyczny, traktując wszystkich z należnym szacunkiem. Dopasowujemy pracę do ludzi, a nie ludzi do pracy.

Pisząc zaś bardziej tradycyjnie oferujemy:

 • pracę w sympatycznym kilkunastoosobowym zespole, o rodzinnej atmosferze,
 • umowę o pracę,
 • atrakcyjne wynagrodzenie,
 • premie regulaminowe,
 • stabilne zatrudnienie,
 • pewność równomiernego wzrostu czerpanych korzyści do rozwoju firmy,
 • niezbędny do pracy sprzęt, czyli:
  • dobrze wyposażony samochód rodzinny (także do użytku prywatnego),
  • laptop, tablet, rzutnik, telefon etc.,
 • szkolenia wewnętrzne (w kraju i za granicą), jak i zewnętrzne,
 • prywatną opiekę medyczną na bardzo wysokim poziomie,
 • diety w wysokości dwukrotnie wyższej od ustawowej.

 

JAK APLIKOWAĆ?

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres cv@klinger.pl . List motywacyjny będzie mile widziany.

 

KLAUZULE INFORMACYJNE

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do KLINGER w Polsce Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Farbiarskiej 69 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzają się Państwo na przetwarzanie przez KLINGER w Polsce Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Mimo to w aplikacji prosimy zawrzeć zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLINGER w Polsce Sp z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję.”

Administratorem Państwa danych osobowych jest KLINGER w Polsce  Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Farbiarskiej 69 adres e-mail: cv@klinger.pl

Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy.

Państwa dane osobowe wskazane w Art. 221 § 1 Kodeksu pracy, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe przetwarzamy na podstawie Państwa dobrowolnej zgody, wyrażonej, poprzez ich wysłanie nam w zgłoszeniu rekrutacyjnym. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Będą one przechowywane i przetwarzane przez czas trwania przedmiotowego procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane, w tym przechowywane, także w okresie 6 mies.  po zakończeniu przedmiotowego procesu rekrutacji dla potrzeb prowadzenia innych procesów rekrutacji, pod warunkiem wyrażenia na to zgody.

Państwa dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom, w tym także poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W każdym czasie mogą Państwo cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail cv@klinger.pl. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyrazili Państwo zgodę) do innego administratora danych.

Mają Państwu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Więcej informacji na temat sposobu przetwarzanie danych osobowych przez KLINGER w Polsce Sp. z o.o. znajdą Państwo pod adresem: https://www.klinger.pl/pl/RODO

 

Go to top